Araç Seçeneklerimiz

Beylikdüzü nakliyat firmamızın sizlerin eşyalarınıza özel olarak sunduğu araçlarımızdan sadece bir kaçını aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Firmamız gerek kişiye özel gerek eşyanıza özel tasarladığımız araçlarımız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Kişiye Özel ve Eşyanıza Özel Taşıma Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz. Araç seçeneklerimiz müşterilerimizin incelemesi ve taşıma işlerinde fikir edindirmek amacıyla aşağıdaki görsellerle anlatılarak bilgilerinize sunulmuştur.

nakliyat aracı

2+1 kapasiteli evden eve nakliye aracımız. Dar sokaklar ve küçük parça eşyalar için idealdir.

evden eve nakliyat aracı

3+1 kapasiteli evden eve aracımız. Evden Eve taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir.

evden eve nakliye aracı

4+1 kapasiteli evden eve nakliye aracımız. Büyük daireler için uygun imkanlar sunmaktadır.

şehirler arası nakliyat aracı

5+1 kapasiteli evden eve nakliye aracımız. Şehirler arası taşımacılıkta kullanılmaktadır.

Beylikdüzü Nakliyat Araçlarımız?

Beylikdüzü nakliyat firmamızda sahip olduğumuz farklı büyüklükte araçlarımızla taşıma hizmetleri sunmaktayız. Ev, ofis, banka gibi birbirinden farklı mekanların ve eşyaların nakliyesinde ihtiyaç olanaraçları, kapasitelerine göre tercih ederek hem zamandan hem de diğer giderlerden tasarruf sağlıyoruz.

Müşterilerimizin taşınmaları talepleri doğrultusunda öncelikle ekspertiz hizmeti vererek doğru taşıma şekli ve kullanılacak aracı tespit edip buna uygun olarak çalışmaya başlıyoruz. Araçlarımızın farklı büyüklükte ve hepsinin kendi firmamıza ait olması, nakliye sırasında pratik kararlar alıp yasal prosedür konularını hızlıca çözümlememizi sağlamaktadır.

Her işe ve kişiye özel çözümler anlayışıyla ve titizlikle yürüttüğümüz hizmetlerimizi 1+1 araç, 2+1 araç, 3+1 araç, 4+1 ve 5+1 araç seçenekleriyle işinde uzman personelimizle sunmaktayız. Böylece hem müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayızhem de işimizi en kaliteli şekilde yapmanın verdiği güvenle işimizi profesyonelliğe taşımaktayız.