beylikdüzü ambalaj ve paketleme

Beylikdüzü nakliyat olarak sizlere sunduğumuz bir hizmet olan ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bunlardan biridir. Eşyalarınıza özel olarak firma bünyemizde geliştirilen ambalajlama ve paketleme tekniği ile eşyalarınız zarar görmeden kolayca taşınmaktadır.

beylikdüzü nakliyat taşımacılık

Hatta ütülü elbiseleriniz bile aynı ütülü şekilde askılıklı taşıma ve ambalajlama sistemimiz sayesinde yeni yerine taşınır. Paketleme konusunda uzman arkadaşlarımızla eşyalarınızın kırılma ve çizilme imkanlarını en az seviyeye indirmekteyiz. Kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetimiz sayesinde eşyalarınız alındığı gibi yeni yerine nakliyatı gerçekleştirilir.

Evin içindeki farklı mobilyaların paketleme aşamaları. Kalınlığı en üst düzeyde olan kırmızı patpatlarımızla eşyalarınız emin ellerde.
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Ambalaj ve paketleme evden eve nakliyat için olmaz ise olmazlardandır.kaliteli bir ev taşıma işleminin en önemli unsuru olan paketleme işlemleri işi bilen ve güleryüzlü ekip arkadaşlarımız tarafından titizlik içerisinde yapılmaktadır. Taşınmanız ister şehiriçi veya şehirler arası evden eve nakliyat olsun ambalajlı paketleme olmak zorundadır. Şirketimiz sizlere resimlerde görüldüğü gibi avrupa kalite standartlarında üst düzeyde paketleme hizmeti vermektedir…

Beylikdüzü Paketleme ve Ambalaj Hizmetlerimiz

beylikdüzü taşımacılık hizmeti

Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen Beylikdüzü ambalaj ve paketleme hizmetleri tamamen ustalardan ve deneyimli ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Paketlenmesi ya da ambalajlanması istenen ürün ne kadar büyük ve de ne kadar ağır olursa olsun alanında deneyimli kadromuz ile bir iş günü içerisinde güvenli teslimatları ve paketlemeleri gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemlerimiz esnasında tamamen teknolojik ürünlerden faydalanıyor ve modern cihazlar kullanıyoruz. Aynı zamanda özel geliştirdiğimiz köpükleme sistemi ile kıymetli eşyalarınızın değerlerine değer katıyoruz.

Özel köpüklemeler ile birlikte eşyalarınız ister şehir için ister şehir dışına taşınsın adreslerine teslim olup çıkarıldıklarında sapa sağlam çıkacağının sözünü de veriyoruz. Kırılacak eşyalar için de özel sistem geliştiren firmamız bunlar için ek olarak havalı naylon ve benzeri ürünler kullanmaktadır.

Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama & paketleme nakliye işleminin en önemli kısmıdır. Eşyalarınızın zarar görmemesi bizler için de çok önemlidir. Ambalajlama materyali seçimi ve ambalaj&paketleme şekli eksperimizin evinizde yaptığı inceleme sonucu belirlenir. Eşyalarınız hassasiyetlerine göre kategorilere ayrılır. Bununla birlikte sizler de seçebilirsiniz. Beylikdüzü Nakliyat olarak uzman çalışanlarımız evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir.

uygun fiyat kaliteli nakliyat

Beylikdüzü Nakliyat'ta siz değerli müşterilerimizin konforu aynı zaman bizlere başarıyı ifade etmektedir. Uzman nakliye ve montaj ekibimizle nakliye konusunda imdadınıza yetişiyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz ya da aklınızdaki soru işaretlerini gidermek isterseniz sizlere yalnızca bir telefon kadar yakınız!