beylikdüzü depolama hizmeti

Beylikdüzü eşya depolama hizmeti günümüzde bir sektör haline gelmiş ve insanlarımızın ihtiyaç duydukları hizmetlerden biridir. Müşterilerin birçoğunun merak ettiği konular şunlardır. Eşya depolama nedir ve Eşya depolama nasıl yapılır? Sizlere bu soruların cevaplarını detaylı olarak vermeye çalışacağız.

Eşya depolama nedir: Depoya kaldırmak istediğiniz eşyalarınızın istediğiniz süre kadar eşya depolama şirketleri tarafından belirlenmiş ücret karşılığında korunaklı bir şekilde saklanmasıdır.

Eşya Depolama ilgili her nekadar büyük metropol illerinde ki depolama ihtiyacı olmasada KENT olarak bu ilçede olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bulunduğunuz Beylikdüzü illinde bir günlük olmak istemiyoruz. Geleceğimize yatırım yapmak istiyoruz.
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Biz kendimizden emin bir şekilde uzun yıllardır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değilmi? Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayaktakalabilir. Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki; tek bir düğme bile değerlidir. Bize emanet ettiğiniz bir iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Beylikdüzü Eşya Depolama Merkezi

beylikdüzü taşımacılık hizmeti

Beylikdüzü eşya depolama merkezi firmamıza ait hangar gibi büyük bir tesis alanıdır. Burası yüz tam eşyayı alabilecek kapasiteye sahiptir. Beylikdüzü pratik depo standartların üzerinde bir uygulama olmasının yanı sıra beğenileri üzerine toplayan bir uygulamadır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları

Beylikdüzü eşya depolama fiyatları belirlerken iki konuyu ele alarak müşterilerimize fiyatlandırma sunuyoruz. Bunlardan birincisi eşya miktarı, ikincisi ise eşyaların ne kadar süre depoda kalacağıdır.

  • 1+1 eşya deposu fiyatı = 200 TL
  • 2+1 eşya deposu fiyatı = 300 TL
  • 3+1 eşya deposu fiyatı = 400 TL
  • 4+1 eşya deposu fiyatı = 500 TL
  • Maksimum eşya deposu fiyatı = 800 TL
uygun fiyat kaliteli nakliyat

Eşya depolama, yapılış süreci olsun, işleyiş süreci olsun çoğu kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Hatta bu işten hiç anlamayan firmalar tarafından müşterilere yalan yanlış bilgi aktarılmaktadır. Bu hizmetin profesyonel firmalar tarafından yapılması öncelik vereceğiniz en önemli konu olmalıdır.

Eşya depolama nasıl yapılır?

İlk öncelikle ekspertiz yapılarak detaylar hakkında yol haritası çıkartılma. Eşya depolama hizmetinin yapılış sürecinde paketleme işi son derece dikkatli bir şekilde, kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmalıdır.

Eşyaların kalacağı alanların korunaklı ve depo sürecine uygun olması gerekir. Nem, rutubet ve haşerelere karşı önceden önlem alınmış olmalıdır.