Ev Tipi
Araç Tipi
(Sembolik) Ücretler
1+1 Oda Sayısı
Kamyonet
600 TL / 3 Saat - Başlayan Fiyatlar
2+1 Oda Sayısı
Orta boy kamyon
750 TL / 4,5 Saat - Başlayan Fiyatlar
3+1 Oda Sayısı
uzun şase kamyon
950 TL / 6 Saat - Başlayan Fiyatlar
4+1 Oda Sayısı
dingilli uzun kamyon
1500 TL / 1 Gün - Başlayan Fiyatlar
beylikdüzü nakliyat fiyatı

Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları hesaplamak için online sitemiz üzerindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Verilen seçenekler arasından evinizin oda sayısı, bulunduğunuz il ve kaçıncı katta olduğunuzu belirleyerek, kaçıncı kata taşınacağı asansör olup olmadığı ve monte edilecek eşyaların sayısını belirterek formu doldurabilir ve ortalama olarak fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Nakliye fiyatları, nakliye hizmeti veren firmadan firmaya değişiklik gösterse bile birtakım kriterler doğrultusunda hesaplanıyor. Bu aşamada hizmet almak isteyen kişinin de bilinçli davranması, kötü niyetli firmalar tarafından dolandırılmaması açısından büyük önem taşıyor.

Bazı firmalar, diğer firmalara oranla oldukça yüksek meblağlar talep ettikleri gibi kötü bir hizmet vererek, müşterilerinin mağdur olmasına da neden olabiliyor. Firmamız Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları ise birçok firmadan daha uygun rakamlarda seyrediyor.
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Beylikdüzü nakliyat fiyatları hesaplanırken, özellikle evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk önem arz eden etkenler içerisinde evin oda sayısı yer alıyor. Evin oda sayısı, nakliye aracına taşınacak olan eşyaların kaplayacağı alan hakkında fikir vermenin yanı sıra eşya miktarının da ne kadar olduğu konusunda ipucu niteliği taşıyor. Eşyaların paketleneceği il ya da ilçe ile eşyaların teslim edileceği yeni il ya da ilçede de nakliyat fiyatlarının hesaplanmasında dikkate alınıyor. Bunun dışında eşyaların taşındığı evde asansörün yer alıp almadığı ve evin kaçıncı katta olduğu da evden eve Beylikdüzü nakliyat fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor.

Beylikdüzü Fiyat Belirlemek

beylikdüzü nakliyat

Son olarak, monte ve demonte edilecek eşya sayısı fiyat belirlemek için değerlendirilen kriterler içerisinde yer alıyor. Sizler de sayfamızda yer alan evden eve nakliyat fiyat hesaplama sistemine yukarıda bahsettiğimiz bilgileri girerek, alacağınız nakliye hizmeti hakkında ortalama bir fiyat teklifi görüntüleyebilir, ardından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Fiyatlarını Ne Etkiler?

Nakliyat fiyatlarını etkileyen etkenlerden önce şunu belirtmekte fayda vardır; siz taşınma firmasında bir mal değil hizmet satın alıyorsunuz. Bu çok önemli bir noktadır. Nakliye fiyatlarını etkileyen etkenler şunlardır;

  • Eşyaların taşınacağı mesafeler arası uzaklık
  • Eşyaların alınacağı evin fiziksel durumu ve konumu
  • Nakliye aracını eve yanaşma durumu, park yeri yakın mı?
  • Alınacak eşyaların yoğunluğu
  • Ekstra paketleme gibi istenen ek hizmetler.

Beylikdüzü Uygun Fiyatta Nakliyat Firması

Beylikdüzü bölgesinde uygun fiyatta nakliyat firması arıyorsanız bu durumda en doğru adrese geldiniz demektir. Bizler sizlere en kaliteli nakliye hizmetlerini en kaliteli standartlarda sunarak sizlerin sorunsuz bir taşıma yaşamanızı sağlıyoruz. Uygun fiyatlarda ekonomik bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak en az maliyetle en verimli taşınmayı bizden alabilirsiniz.

uygun fiyat kaliteli nakliyat

Diğer Beylikdüzü Nakliyat firmalarına kıyasla daha uygun fiyatlar verdiğimiz doğrudur. Uzun yılların deneyimi ve geniş çevremiz ile daha uygun fiyatlarda malzeme temini ve kendi araçlarımız ile yıllardır yanımızda çalışan ekip arkadaşlarımızın burada payı yüksektir. Sizde bizimle kaliteli ve ekonomik nakliye veya taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.