Beylikdüzü Nakliyat telefon
Beylikdüzü Nakliyat Fiyatı

Beylikdüzü Nakliyat Fiyatı

BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE FİYATLARI

(ORTALAMA)
Ev Tipi Araç Tipi (Sembolik) Ücretler
1+1 Oda Sayısı Kamyonet 600 TL / 3 Saat - Başlayan Fiyatlar
2+1 Oda Sayısı Orta boy kamyon 750 TL / 4,5 Saat - Başlayan Fiyatlar
3+1 Oda Sayısı uzun şase kamyon 950 TL / 6 Saat - Başlayan Fiyatlar
4+1 Oda Sayısı dingilli uzun kamyon 1500 TL / 1 Gün - Başlayan Fiyatlar

" DAHA AYRINTILI HESAPLAMA İÇİN FİYAT HESAPLAMA SAYFANI KULLANIN "

Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları
Evden eve nakliyat fiyatları hesaplamak için online sitemiz üzerindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Verilen seçenekler arasından evinizin oda sayısı, bulunduğunuz il ve kaçıncı katta olduğunuzu belirleyerek, kaçıncı kata taşınacağı asansör olup olmadığı ve monte edilecek eşyaların sayısını belirterek formu doldurabilir ve ortalama olarak fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Nakliye fiyatları, nakliye hizmeti veren firmadan firmaya değişiklik gösterse bile birtakım kriterler doğrultusunda hesaplanıyor. Bu aşamada hizmet almak isteyen kişinin de bilinçli davranması, kötü niyetli firmalar tarafından dolandırılmaması açısından büyük önem taşıyor.

Bazı firmalar, diğer firmalara oranla oldukça yüksek meblağlar talep ettikleri gibi kötü bir hizmet vererek, müşterilerinin mağdur olmasına da neden olabiliyor. Firmamız Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları ise birçok firmadan daha uygun rakamlarda seyrediyor.

Beylikdüzü nakliyat fiyatları hesaplanırken, özellikle evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk önem arz eden etkenler içerisinde evin oda sayısı yer alıyor. Evin oda sayısı, nakliye aracına taşınacak olan eşyaların kaplayacağı alan hakkında fikir vermenin yanı sıra eşya miktarının da ne kadar olduğu konusunda ipucu niteliği taşıyor.

Eşyaların paketleneceği il ya da ilçe ile eşyaların teslim edileceği yeni il ya da ilçede de nakliyat fiyatlarının hesaplanmasında dikkate alınıyor. Bunun dışında eşyaların taşındığı evde asansörün yer alıp almadığı ve evin kaçıncı katta olduğu da evden eve Beylikdüzü nakliyat fiyatları üzerinde belirleyici rol oynuyor.

Son olarak, monte ve demonte edilecek eşya sayısı fiyat belirlemek için değerlendirilen kriterler içerisinde yer alıyor. Sizler de sayfamızda yer alan evden eve nakliyat fiyat hesaplama sistemine yukarıda bahsettiğimiz bilgileri girerek, alacağınız nakliye hizmeti hakkında ortalama bir fiyat teklifi görüntüleyebilir, ardından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz hizmet için çekinmeden firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin soracağı bütün soruları Çekinmeden 0 (212) 432 49 86 No'lu telefondan arayabilirsiniz.