büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması İle Taşınarak Sizde Keyifli Bir Şekilde Yeni Evinize Taşının. Büyükçekmece evden eve nakliyat olarak sizlerin kıymetini ve isteklerinizi çok iyi biliyor ve bu yönde hizmetler veriyoruz. En uygun fiyatlarla en kaliteli taşımacılığı sizlere sunuyoruz. Sizlerden aldığımız büyük güç ve destekle uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. İstanbul beylikdüzü nakliyat olarak her geçen gün sizlere daha kaliteli uygulamalar sunmaktayız. Büyükçekmece nakliyat firmaları sizlere hizmet vermeye devam etmekte.

Nakliye sektörüyle beraber paralel olarak gelişmekte olan şehrimize her anlamda sahip çıkıyor ve sizlerin taşıma işlemlerinizi üstleniyoruz. Gelişen ve korsan firmaların arttığı nakliye sektöründe değerli bir yere sahip olan büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız, taşımacılık hizmetlerinde gerekli olan k1 ve k3 benzeri bütün belgelere sahiptir.

"Sorun yaşamak istemeyen müşterilerimize Büyükçekmece Nakliyat olarak % 100 sorunsuz nakliye hizmet sunuyoruz."
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Sizlerin hassasiyetleri doğrultusunda hizmet vermekte olan firmamız sizlere en pratik ve kalıcı çözümleri personellerimiz aracılığıyla ulaştırmaktadır. Evinizin ve eşyalarınızın durumuna göre her ebatta ve her çeşitte geniş araç filomuz bulunmakla beraber araçlarımızın genel hijyen ve temizlik bakımları zamanında yapılmaktadır. Sizlere hizmet sunmaya devam eden firmamız tecrübesini sizlerden alıyor ve bu yönde çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

büyükçekmece nakliyat reklam

Gelişen ve her geçen gün dahada ilgi çeken şehrimizin saygıdeğer sakinlerine en geniş ve kaliteli fırsatlar sunmaktayız. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimizle kalite sunmaktayız.

Büyükçekmece Nakliyat Hizmetlerimiz

Büyükçekmece Nakliyat olarak sadece müşteri profili olarak ev taşımamakla birlikte bütün yapmış olduğumuz hizmet çeşitlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Büyükçekmece Ucuz Evden Eve Nakliyat
  • Büyükçekmece Banka Taşımacılığı,
  • Büyükçekmece Ofis ve Fuar Taşımacılığı,
  • Büyükçekmece Eşya Taşımacılığı ve Depolama,
  • Büyükçekmece Ambalaj ve Paketleme.

Büyükçekmece taşıma işlemi

Sizlere kısaca taşıma işlemimizden bahsetmek gerekirse; Evinizin ve eşyalarınızın durumuna göre en uygun araç seçilir. Araç eşliğinde 4 veya 5 kişiden oluşan uzman personelimiz taşıma işlemine yardımcı olur. Evinize gelen ekibimiz ve aracımızla beraber ev taşımacılığında gerekli olan tüm araç gereçler (ambalaj, askılı dolap, paketleme araçları, streç v.b) beraber getirilir. Ambalaj ve paketlenmesi gereken eşyalarınız personelimiz tarafından dikkat ve özenle paketlenir. Aracımızda sağlam bir şekilde bırakılır.

uygun fiyat kaliteli nakliyat

Sökülmesi gereken eşyalarınız marangoz ve işi bilen kişilerce sökülür. Eşyalarınız aracımıza yüklendikten sonra dikkatle ve yavaş bir şekilde yeni evinize doğru yol alır. Eşyalarınızı yeni evinize sizden nasıl aldıysak o şekilde iade ederiz. Sökülen eşyalarınızın montaj işlemi tekrar personelimizce yapılır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi taşıma işlemini sizlere en rahat ve en güvenli şekilde yapmakta olan firmamız sizlere ilginizden ötürü teşekkür ediyor.. Sizlerde bu kaliteden faydalanarak eşya taşıma işleminin stresini ve yorgunluğunu yaşamamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Olarak Sıklıkla Taşınma Yaptığımız Semtler ve Civar İlçeler

Esenyurt, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Silivri, Beykent, Kamiloba, Sinanoba, Mimaroba, Güzelce, Kavaklı, Gürpınar, Yakuplu. Sizlerde İletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ev Tipi
Araç Tipi
(Sembolik) Ücretler
1+1 Oda Sayısı
Kamyonet
800 TL / 3 Saat - Başlayan Fiyatlar
2+1 Oda Sayısı
Orta boy kamyon
1000 TL / 4,5 Saat - Başlayan Fiyatlar
3+1 Oda Sayısı
uzun şase kamyon
1200 TL / 6 Saat - Başlayan Fiyatlar
4+1 Oda Sayısı
dingilli uzun kamyon
1450 TL / 1 Gün - Başlayan Fiyatlar