Neden Beylikdüzü Nakliyat?

Beylikdüzü Nakliyat olarak diğer nakliyat firmalarına göre sizlere daha kaliteli ve kurumsal nakliye hizmetlerini garanti ediyoruz.

  • 24/7 Hizmet
  • Sigortalı Nakliye
  • Hızlı Teslimat
  • Güvenli Taşıma
  • Zaman Yönetimi
  • Paketleme
  • Özel Araçlar
hızlı transfer

Hızlı Transfer

Taşıma işi müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmelerle önceden planlandığı üzere en kısa sürede başlatılır ve taşınacak eşya götürülmesi gereken yere en hızlı şekilde ulaştırılır. Teslimat süresince belirlenen zamanın dışına çıkmadan zamanı etkin kullanarak transfer tamamlanır. Zamanında teslimat önemli bir etkendir.

uygun fiyat

Fiyat Tarifemiz

Taşıma işlemi için gerekli araç tipi, çalışan sayısı, taşınma mesafesi gibi farklı bileşenler göz önüne alınarak her işin büyüklüğüne göre farklı tarifelerle ile en uygun fiyatlandırma yapılır. Müşterilerimizi mağdur etmeden, mevcut ekonomik koşullar içinde tarifemiz müşterilerimize sunulur ve taşıma işlemi gerçekleştirilir.

paketleme

Ambalajlama ve Paketleme

Eşyaların taşınması için başlatılan süreçte, her eşyanın fiziksel yapısına uygun olarak kullanılan farklı malzemelerle paketleme işleri özenle yapılır. Teslim noktasına kadar sağlam olarak ve güvenle taşınması sağlanır.

montaj

Montaj ve Demontaj

Eşyaların bulunduğu yerde sökülüp, parçalanarak ambalajlanması, taşınacağı yere götürülmesi ve tekrar monte edilerek teslim edilmesi süreci takip edilir.

eşya listesi

Malzemenin Fiziksel Yapısı

Taşınacak eşyanın büyüklüğü, miktarı, montaj işleri ve taşıma esnasında hasar görebilecek,kırılabilecek olanların tespiti yapılır ve buna uygun taşıma hizmeti verilir.

Beylikdüzü Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Beylikdüzü Nakliyat olarak sunduğumuz bütün hizmetler hakkında sitemizde ilgili menüye bakarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Öncelikle evden eve nakliyat, banka, ofis, fuar taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Firmamız eşya paketleme ve depolama hizmetlerinde de titizlikle çalışmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle taşıma işleriyle ilgili bütün alanlarda hızlı çözümler sunmaktayız. Beylikdüzü Nakliyat firması olarak hedefimiz; hizmet prensiplerimize bağlı kalarak her geçen gün yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu devam ettirmektir.

Kalite Kriterlerimiz

Firmamız daima kalite kriterleri çerçevesinde hizmet ağı oluşturarak sahip olduğu deneyimleri bizzat hizmet gruplarına aktarmaktadır. Böylelikle kusursuz hizmet politikasını da hayata geçirebilmektedir. Bu hususta gerek personellerimiz gerekse araç donanımızı da ulusal ve uluslararası kriterlere getirerek hem kişiye özel hem de eşyanıza özel nakliye hizmetini sağlamaya çalışmaktadır.

Zaman Yönetimi Politikamız

Müşterilerimizle transfer edilecek ürün ya da eşyanın kontrolü yapılarak hızlı bir şekilde taşınması için gerekli süre hesaplanır. Mümkün olan en kısa zamanda taşıma işlemi sonuçlandırılır.