kavaklı evden eve nakliyat

Kavaklı Evden Eve Nakliyat Konusunda Bu Bölgede En Çok Tercih Edilen Nakliye Firmasıyız. Kavaklı evden eve nakliyat olarak bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kaliteyi sizlere ulaştırmakta olan firmamız sizlerin katkılarıyla her geçen gün dahada büyümekte ve kendini geliştirmektedir. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız sizlere kaliteli taşıma sunmaktadır.

Sizlerin kaygılarına ve isteklerine hitap eden seçeneklerimizle sizlere istediğiniz gibi bir taşımacılık sunmaktayız. Kavaklı nakliyat sizlerin değerini biliyor ve sizleri çok ayrı bir yerde tutuyor. Geniş araç filomuz ve personellerimizle her geçen gün daha fazla ilgi çekmekte olan beylikdüzü nakliyat firmaları arasında önemli bir yer tutmaktayız.

Eşyalarınızın kırılmaması için tüm hassasiyeti personellerimiz fazlasıyla göstermektedir.
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Evden eve taşımada gerekli olan tüm araç ve gereçler bünyemizde bulunmaktadır. Bu araç ve gereçlerin temizlik ve hijyen bakımları günlük olarak yapılmakta ve yenilenmektedir.

Sizlerde bu fırsatlarımızdan yararlanabilmek için bizlerle 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Bizler size uygun olan seçeneklerle sizlere gönül rahatlığıyla bir taşımacılık sunalım.. Değer kavramını hiç daha önce bu denli uygulamaya koyan firma ile tanışmışmıydınız ? çünkü iddalı bir şekilde hiçbir müşterimizi üzmeden bir nakliye fiyatının olması gereken koşulları da baz alarak fiyatlandırdığımız için kalitede her zaman öncü olduk.

Kavaklı bölgemizde ikamet eden veya işyeri bulunan bütün müşterilerimizi mutlaka ofisimez çay içmeye bekliyoruz. Hizmet kalitemizi dilerseniz yerinize gelerek fizibilite çalışması ile belirtiyor gerekirse belgelerimizle sizlere sunuyoruz. Hemen firma yetkililerimizden tanışmak ve kalite belgelerimizi sorgulamak için iletişime geçin.

Kavaklı evden eve nakliyat

kavaklı nakliyat reklam

Kavaklı Nakliyat; evden eve taşımacılık alanında yılların birikimi ve uzman ekibi ile Kavaklı'dan Türkiye'nin her yerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Diğer illerden Kavaklı'ya olan nakliyatlarınızda geniş organizyasyon ağı ile ekonomik, hızlı ve güvenli taşımacılık yapmaktadır.

Kavaklı Nakliyat Hizmetlerimiz

Kavaklı Nakliyat olarak sadece müşteri profili olarak ev taşımamakla birlikte bütün yapmış olduğumuz hizmet çeşitlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Kavaklı Ucuz Evden Eve Nakliyat
  • Kavaklı Banka Taşımacılığı,
  • Kavaklı Ofis ve Fuar Taşımacılığı,
  • Kavaklı Eşya Taşımacılığı ve Depolama,
  • Kavaklı Ambalaj ve Paketleme.

Nakliyat Süreci?

Öncelikle uzman kadromuzla expertiz yaparak en uygun planlama yapılmakta daha sonra profosyonel ekiple paketleme işleri yapılmaktadır. Modern araç ve teçhizatımızla eşyalarınızı zarar görmeden ve gününde teslim etmek bizim için önemlidir. Asansörlü taşıma sistemizle hızlı ve ekonomik çözümler üretilmektedir. Nakliye bedelini isterseniz kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Eşyalarınızın komple sökülüp, paketlenmesi, sigortalı, güvenilir şekilde nakliyesi.. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

uygun fiyat kaliteli nakliyat

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre karton kutular kullanılmaktadır.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Olarak Sıklıkla Taşınma Yaptığımız Semtler ve Civar İlçeler

Esenyurt, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Silivri, Beykent, Kamiloba, Sinanoba, Mimaroba, Güzelce, Kavaklı, Gürpınar, Yakuplu. Sizlerde İletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ev Tipi
Araç Tipi
(Sembolik) Ücretler
1+1 Oda Sayısı
Kamyonet
750 TL / 3 Saat - Başlayan Fiyatlar
2+1 Oda Sayısı
Orta boy kamyon
850 TL / 4,5 Saat - Başlayan Fiyatlar
3+1 Oda Sayısı
uzun şase kamyon
1150 TL / 6 Saat - Başlayan Fiyatlar
4+1 Oda Sayısı
dingilli uzun kamyon
1375 TL / 1 Gün - Başlayan Fiyatlar