yakuplu evden eve nakliyat

Yakuplu Evden Eve Nakliyat Firması Sizlere Yenilikçi ve Profesyonel Nakliye Çözümleri Sunmaktadır. Yakuplu evden eve nakliyat firması olarak 2005 yılından bu yana Yakuplu sakinlerine vermiş olduğumuz profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini gelin inceleyelim. Yakuplu ve bölgesinde bulunan başta ihlas marmara evleri, kardelen ve orkide blokları gelişim sitesi, özay tepe sitesi, yeşilkent sitesi, yamaç sitesi, derya sitesi ve son olarak ta 2017 tamamlanması beklenen eston deniz evlerin de yaptığımız site villa dubleks tripleks ve müstakil evlerde yaptığımız başarılı ev ve ofis taşınmalarıdır.

Kısaca verdiğimiz hizmetleri sıralarsak : İlk olarak ev ve ofis taşınma işleminde kullandığımız kamyonlarımız kendi özmalımızdır ev taşınmaları için özel tasarlanmış olup taşınmalarına uygun hale getirilmiştir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi için Araçlarıız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bunların yanı sıra yakuplu nakliyat olarak ev ve ofis taşınmasına uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri konusunda uzman profesyonel bir kadro ve bunların içinde mobilyacı,paketlemeci,ve taşıyıcı olarak hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat hakında daha detaylı bilgi için Yakuplu evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kurumsal & Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Yakuplu şehirler arası evden eve nakliyat hizmetide vermekteyiz. Farklı mahallelere taşınan müşterilerimiz olduğu gibi yakuplu'dan farklı il ve ilçelere de taşınacak müşterilerimize 1. sınıf kaliteli güven dolu nakliye hizmet veriyoruz. Firmamızı tercih eden müşteriler her zaman referansımız olmuş siz değerli müşterilerimize de bizleri tercih etmeniz hususunda kendimizi biz değil müşterilerimiz anlatsın sloganıyla hizmet vermekteyiz.

Teminatımız yüzlerce mutlu müşterimizdir. Yakuplu'da nakliye hizmeti verdiğimiz eski yıllardan bu yana özellikle sitelerde ikamet eden müşterilerimiz için sorunlu bir taşınma süreçlerini yöneterek kalitemizi de ekleyerek % 100 başarı yakaladık. Sizlere de bu hizmetimizden faydalanma fırsanı kaçırmayın.

Yakuplu evden eve nakliyat

yakuplu nakliyat reklam

Yakuplu Firmamız Yakuplu evden eve nakliyat işlemlerinde müşterilerimize eşyaların tespitinden sonra kesin fiyat vermektedir. Bu sayede görülmeyen eşyaların taşınması sırasında oluşacak anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktayız.

Yakuplu Nakliyat Hizmetlerimiz

Yakuplu Nakliyat olarak sadece müşteri profili olarak ev taşımamakla birlikte bütün yapmış olduğumuz hizmet çeşitlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Yakuplu Ucuz Evden Eve Nakliyat
  • Yakuplu Banka Taşımacılığı,
  • Yakuplu Ofis ve Fuar Taşımacılığı,
  • Yakuplu Eşya Taşımacılığı ve Depolama,
  • Yakuplu Ambalaj ve Paketleme.

Yakuplu'da Nakliye firması

Biliyoruz ki her evde farklı yoğunlukta ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar mevcuttur. Bu nedenle taşınan eşyaların ambalajlanmasından , taşıyan personel sayısına , kamyon boyutlarından evdeki eşyaların yoğunluğuna kadar bütün istatistikler göz önünde bulundurulur. Nakliyat hizmeti sunulacak olan yere gönderdiğimiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma yapılacak yerin durumu ve gerekli olan en uygun ekip ve ekipmanın tespiti yapılabilmektedir. Yapılan Tespite istinaden ön bilgi verilir.

uygun fiyat kaliteli nakliyat

Yakuplu Evden Eve Nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamış ve bu konuda diğer firmaları geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir firmayız. Yakuplu'da Evden Eve Nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek ve modern teknolojileri takip ederek sahaya taşıyan güçlü bir firmayız. Yakuplu'da Nakliye firması şirketi olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Olarak Sıklıkla Taşınma Yaptığımız Semtler ve Civar İlçeler

Esenyurt, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Silivri, Beykent, Kamiloba, Sinanoba, Mimaroba, Güzelce, Kavaklı, Gürpınar, Yakuplu. Sizlerde İletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ev Tipi
Araç Tipi
(Sembolik) Ücretler
1+1 Oda Sayısı
Kamyonet
675 TL / 3 Saat - Başlayan Fiyatlar
2+1 Oda Sayısı
Orta boy kamyon
840 TL / 4,5 Saat - Başlayan Fiyatlar
3+1 Oda Sayısı
uzun şase kamyon
940 TL / 6 Saat - Başlayan Fiyatlar
4+1 Oda Sayısı
dingilli uzun kamyon
1325 TL / 1 Gün - Başlayan Fiyatlar